ورود  عضویت
چهارشنبه، 27 تير، 1397


بخشهای ویژه
.


بدون موضوعيکشنبه، 19 مرداد، 1393 838admin

اولويت هاي پژوهشي سازمان انرژي هاي نو ايران (سانا) براي سالهاي 1392 و 1393 ...احتراماً همانگونه كه مستحضريد امروزه رشد مصرف انرژي در جوامع مدرن صنعتي علاوه بر خطر اتمام سريع منابع فسيلي ، جهان را با تغييرات برگشت ناپذير و تهديد آميز زيست محيطي مواجه نموده است. لذا در برنامه ها و سياستهاي بين المللي در راستاي توسعه پايدار جهاني، نقش ويژه اي به منابع تجديدپذير انرژي محول شده است . در كشور ما نيز در اين راستا سازمان انرژيهاي نو ايران متعاقب سياستگذاريهاي معاونت امور انرژي وزارت نيرو از سال 1374 عهده دار پرداختن به اين مهم به منظور دستيابي به اطلاعات و فن آوريهاي روز دنيا در خصوص استفاده از منابع انرژيهاي تجديدپذير، پتانسيل سنجي و اجراي پروژه هاي متعدد (خورشيدي، باد و زمين گرمايي، هيدورژن و بيوماس) بوده است.

اين سازمان اولويت هاي پژوهشي خويش را براي سال هاي 1392 و 1393 به شرح پيوست اعلام نموده است و علاقه مندان پس از تكميل فرم پيشنهاد پروژه پيوست ضمن ارسال فايل مربوطه به ايميلA.SHABANIKIA@IRANENERGY.ORG.ir آنرا پست نمايند جهت كسب اطلاعات بيشتر به سايت   http://www.suna.org.ir/fa/aboutorganization/researchoffice  مراجعه و جهت  پيگيري  با شماره 02188576063 ، جناب آقاي حسين خواه تماس حاصل فرمائيد.


منبع:

درجه 1/5 (20%) (1 رای)

بدون برچسب
لینک های اشتراکی
ارسال به بلینک لیست ارسال به خوشمزه ارسال به ديگ ارسال به فرل ارسال به ردديت ارسال به تکنوراتي ارسال به یاهو مای وب ارسال به 100 درجه کلوب ارسال به بالاترین ارسال به دنباله ارسال به مهندس ارسال به استامبل ارسال به نتوز ارسال به فرندفید ارسال به تویتر ارسال به فیس بوک ارسال به سیمپی ارسال به Windows Live اشتراک گذاری در گوگل ارسال لینک از طریق یاهو مسنجر برای دوستان ارسال به سرویسهای دیگر
پیوندهای مرتبط
 مطالب بیشتر در مورد
· سایر مطالب نوشته شده توسط admin

پربازدیدترین مطلب در زمینه :

بازدیدکنندگان غیر عضو حق ارسال نظر و پیشنهاد در مورد مطالب این سایت ندارند .
برای استفاده از سرویسهای مخصوص کاربران عضو فرم عضویت را تکمیل نمائید .