ورود  عضویت
چهارشنبه، 7 فروردين، 1398


بخشهای ویژه
.


اولویت های پژوهشی مصوب معاونت امور اقتصادی دانشگاه علوم اقتصادی
اولويت هاي علمي پژوهشي شركت آب و فاضلاب روستايي استان قم
اولويت هاي پژوهشي شركت هاي تابعه شركت ملي گاز ايران
اولويت هاي پژوهشي سازمان تامين اجتماعي
سبد پروژه هاي تحقيقاتي شركت برق منطقه اي فارس (عناوين اولو يتها- 91 - 92 -93
اولويت هاي پژوهشي برق منطقه اي استان گيلان در سال 1393
دعوت جهت انجام طرح هاي مطالعات كاربردي
اولويتهاي تحقيقاتي سال 1392سازمان بهره وري انرژي ايران (سابا)

مطالعه، تحقيق وپژوهش هاي نوآورانه فعاليتي حياتي و لازم است كه بايستي از سوي دانشگاهها و ديگر نهادهاي تحقيقاتي و مطالعاتي انجام شود. سازمان بهره وري انرژي ايران(سابا) به منظور تعميق فعاليت ها و پژوهش محور كردن تصميم گيري ها  اولويت‌هاي پژوهشي سال  1391 را در 5 محور  اعلام نموده است. اين سازمان از دانشجويان و اساتيد دانشگاه ها براي اجراي اولويت هاي پژوهشي دعوت به همكاري مي نمايد.
اولويت هاي پژوهشي واحد مهندسي سازمان توسعه برق ايران

واحد مهندسي سازمان توسعه برق ايران براي انجام پروژه‌هاي طرح مطالعات و تحقيقات خود در زمينه بررسي و مطالعه مربوط به نوع، نحوه ساخت، بهينه سازي، افزايش ظرفيت و هرگونه فعاليت مطالعاتي براي افزايش قابليت اطمينان و عملكرد انواع نيروگاهها وخطوط انتقال و پستها از كليه پژوهشگاهها، دانشگاه‌ها، مراكز آموزشي و تحقيقاتي و همچنين متخصصين داراي سوابق مناسب و مرتبط علاقمند جهت انجام فعاليت در زمينه‌هاي ذيل دعوت به عمل مي‌آيد تا پيشنهادات خود را به واحد معاونت مهندسي سازمان توسعه برق واقع در ميدان ولي عصر- كوچه شهيد شهامتي- پلاك 28 جهت بررسي ارسال كنند.
 
اولويت هاي تحقيقاتي سازمان زندانها در سال 1392

اولویت های تحقیقاتی سازمان زندانها در سال 1392

اخبار 37 (4 صفحه | در هر صفحه 10)


معرفی مرکز


مدیریت فناوری و ارتباطات علمی دانشگاه کاشان در سال 1390 بنیان نهاده شد. این مرکز تازه بنیان که از ادغام چند مرکز پیشین بوجود آمد رسالت ایجاد ارتباط با مراکز علمی و صنعتی از یک سو و دانشگاه از سوی دیگر را برعده دارد.

 

تلفن:

فکس:

پست الکترونیک: