ورود  عضویت
جمعه، 1 تير، 1397


بخشهای ویژه
.


پروژه های پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات

پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات بسته ی اول پروژه های تحقیقاتی خود را به منظور به کار گیری توان متخصصان و پژوهشگران داخل کشور در سایت مرکز به نشانی itrc.ac.ir  قرار داده است.
رفع نياز دانشي سازمان هاي دفاعي در قالب رساله هاي دكترا

درخواست معرفي اساتيد در خصوص رفع نياز دانشي سازمان هاي دفاعي در قالب رساله هاي دكترا...
هجدهمين همايش ملي توسعه صادرات غيرنفتي كشور

به اطلاع ميرساند هجدهمين همايش ملي توسعه صادرات غيرنفتي كشور با محوريت "تاثير سياست هاي حمايت از توليد ملي، كار و سرمايه ايراني بر صادرات غيرنفتي" در روزهاي چهارشنبه 19 و 20 مهر در تبريز برگزار ميگردد.
عناوین پیشنهادی فناوری ها و موضوعات علمی مورد نیاز بخش دفاع(طرح خدمت سربازی)

عناوین پیشنهادی فناوری ها و موضوعات علمی مورد نیاز بخش دفاع، جهت استفاده از توان تخصصی اساتید محترم و بهره برداری از ظرفیت دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی و اجرای بهینه ی طرح خدمت مقدس سربازی در حین تحصیل و کاهش زمان ان .......
فراخوان پژوهشکده شیمی و پتروشیمی وزارت نفت به منظور بومی سازی چرخه فن آوری و تول

در ادامه فراخوان پژوهشکده شیمی و پتروشیمی وزارت نفت به منظور بومی سازی چرخه فن آوری و تولید مواد شیمیایی با استفاده از پتانسیل های مراکز دانشگاهی ایفاد می گردد.  با توجه به تخصص و تجربه علمی و پژوهشی اساتید دانشگاه کاشان، خواهشمند است اساتید و دانشجویان گرامی نسبت به ارائه سرفصل های پیشنهادی خود حداکثر تا تاریخ 1391/3/20 اقدام فرمایید.....
دعوت جهت همکاری در حوزه دفاعی کشور

در صورت توان و تمایل جهت همکاری در حوزه دفاع آمادگی خود را اعلام فرمایید..............

 

 
ابلاغ اولویتهای پژوهشی کشور به دانشگاهها

مدیر کل امور پژوهشی وزارت علوم از آغاز هدفمندسازی پایان نامه های تحصیلات تکمیلی همزمان با ارسال فهرست اولویتهای پژوهشی کشور به دانشگاهها خبر داد.

معرفی مرکز


مدیریت فناوری و ارتباطات علمی دانشگاه کاشان در سال 1390 بنیان نهاده شد. این مرکز تازه بنیان که از ادغام چند مرکز پیشین بوجود آمد رسالت ایجاد ارتباط با مراکز علمی و صنعتی از یک سو و دانشگاه از سوی دیگر را برعده دارد.

 

تلفن:

فکس:

پست الکترونیک: