ورود  عضویت
چهارشنبه، 27 تير، 1397


بخشهای ویژه
.


هفدهمین فهرست رساله های دکتری (66 عنوان) مورد نیاز سازمان توسعه منابع انرژی

66 عنوان پیشنهادی رساله دکتری در قالب  طرح پژوهانه مورد نیاز صنایع دفاع (سازمان توسعه منابع انرژی) ، جهت استفاده از توان تخصصی دانشجویان محترم تحصیلات تکمیلی در مقطع دکتری تقدیم میگردد.
فراخوان اولويت هاي پژوهشي اداره کل تعاون ،كارورفاه اجتماعي استان سيستان وبلوچست

اداره كل تعاون ،كارو رفاه اجتماعي استان سيستان وبلوچستان به منظور تحقق اهداف متعالي تعليم و تربيت و اعتلاي فرهنگ پژوهش و ارائه طريق و کمک به رفع مسائل و مشكلات  اين حوزه، از كليه اساتيد دانشگاهها و مراكز آموزش عالي ، متخصصين، پژوهشگران و دست اندركاران جهت اجراي طرح هاي پژوهشي این اداره كل دعوت به همكاري مي نمايد
حمایت ازپایان نامه‌ها ومقالات توسط صندوق توسعه ملی

صندوق توسعه ملی در راستای اولویت‌های پژوهشی آن،  از پایان نامه‌ها و مقالات حمایت مادی و معنوی می کند
اولویت های پژوهشي کتابخانه های عمومی در سال 92

کمیته پژوهش و  نوآوری اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان فارس به منظور تعمیق فعالیت ها و پژوهش محور کردن تصميم گيري ها و در راستای اجرای ضوابط اجرایی حمایت از طرح های پژوهشی مطابق با اولویت های پژوهشی مشروحه ذیل، از تمامی پژوهشگران، محققین ،دانشجويان و اساتید دانشگاه ها جهت اجرای اولویت های پژوهشی این اداره كل دعوت به همکاری میکند.
عناوین پیشنهادی فناوری ها و موضوعات علمی مورد نیاز بخش دفاع

عناوین پیشنهادی فناوری ها و موضوعات علمی مورد نیاز بخش دفاع جهت بومی سازی
اولويت هاي پژوهشي سازمان اتكا

 

سازمان اتكا اولويت هاي پژوهشي مصوب خود را جهت همكاري هاي پژوهشي اعلام نموده است اساتيد محترم مي توانند در صورت تمايل در اجراي هريك از پروژهاي مذكور، پروپوزال و رزومه خود را جهت ارسال به سازمان اتكا حداكثر تا تاريخ 91/12/08 به آدرس ايميل اين كارگروه (sanat@msrt.ir) ارسال نمايند

همچنين طرح هاي پژوهشي  كه در شاخه هاي نوآوري، فناوري و گلوگاهي سازمان اتكا قرار مي گيرد نيز مي تواند از سوي اساتيد محترم جهت ارائه و بررسي مورد پيشنهاد قرار گيرد.
فراخوان شرکت ذوب آهن اصفهان برای حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی

 شرکت ذوب آهن اصفهان به منظور تعميق فعاليت ها و پژوهش محور كردن تصميم گيري ها  اولويت‌هاي پژوهشي خود را در قالب حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی اعلام نموده است. این نهاد از دانشجويان و اساتيد دانشگاه ها براي اجراي اولويت هاي پژوهشي دعوت به همكاري مي نماید.علاقه مندان به موضوعات اعلام شده می توانند در این مهم سهیم باشند.
اولویت های پژوهشی شرکت ذوب آهن اصفهان

 شرکت ذوب آهن اصفهان به منظور تعميق فعاليت ها و پژوهش محور كردن تصميم گيري ها  اولويت‌هاي پژوهشي  سال  1391  را در قالب طرح پژوهشی  اعلام نموده است. این شرکت از دانشجويان و اساتيد دانشگاه ها براي اجراي اولويت هاي پژوهشي دعوت به همكاري مي نماید.
فراخوان پلیس برای حمایت از پایان نامه کارشناسی ارشد و دکتری

دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی استان بوشهر به منظور بهره برداری از توانمندی های دانشگاه ها و موسسات تحقیقاتی و هدایت موضوعات پایان نامه ای دانشجویی در جهت رفع نیازهای پژوهشی ناجا، از پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری با موضوعات نظم و امنیت با رویکرد استان بوشهر حمایت می کند.

معرفی مرکز


مدیریت فناوری و ارتباطات علمی دانشگاه کاشان در سال 1390 بنیان نهاده شد. این مرکز تازه بنیان که از ادغام چند مرکز پیشین بوجود آمد رسالت ایجاد ارتباط با مراکز علمی و صنعتی از یک سو و دانشگاه از سوی دیگر را برعده دارد.

 

تلفن:

فکس:

پست الکترونیک: