ورود  عضویت
جمعه، 1 تير، 1397


بخشهای ویژه
.


آخرين اخبار

دعوت جهت همکاری در حوزه دفاعی کشور

در صورت توان و تمایل جهت همکاری در حوزه دفاع آمادگی خود را اعلام فرمایید..............

 

 
طرح های پژوهشی در راستای برنامه های فرهنگی سند چشم انداز دانشگاه

 طرح های پژوهشی در راستای برنامه های فرهنگی سند چشم انداز دانشگاه......
طرح های تحقیقاتی سازمان فضایی ایران

مدیران ارشد سازمان فضایی ایران در دیدار با مسئولین دانشگاه کاشان عناوین طرح های تحقیقاتی این سازمان را به این قرار اعلام کردند.
اولویت های تحقیقاتی شرکت برق استان اصفهان

عناوین اولویتهای تحقیقاتی سال 91 شرکت برق منطقه ای اصفهان و شناسنامه آنها، بهمراه فرم تعریف پروژه در وب سایت شرکت به نشانی

www.erec.co.ir  درج گردیده است..........
دومین جشنواره بین المللی جوایز تحقیق و توسعه ایران

جشنواره IRDA ، جشنواره ای بین المللی است که با هدف ارج نهادن به فعالیت های پژوهشی و تلاش پژوهشگران در بخش صنعت و معدن از سال 1390 از سوی انجمن تخصصی مراکز تحقیق و توسعه صنایع و معادن، برگزار می گردد و طی آن جوایزی به بهترین های سال (پژوهشگران برتر، کتاب های برتر، پایان نامه های برتر، واحدهای تحقیق و توسعه برتر و محصولات برتر)، اهداء خواهد شد.

جایزه IRDA یک جایزه بین المللی است که  این امکان را فراهم می آورد تا برترین های تحقیق و توسعه با حضور در فرآیند این جایزه ارزشمند، خود را با دیگران مقایسه کنند، بر توان رقابتی خود بیفزایند و گام های بلندتری در توسعه علم و فناوری و خدمت به دانش بشری در هر نقطه ای از جهان بردارند..........
 

 
فراخوان انجام پروژه های شرکت آّب و فاضلاب کاشان

فهرست عناوین پروژه های تحقیقاتی شرکت آّب و فاضلاب کاشان

 
ابلاغ اولویتهای پژوهشی کشور به دانشگاهها

مدیر کل امور پژوهشی وزارت علوم از آغاز هدفمندسازی پایان نامه های تحصیلات تکمیلی همزمان با ارسال فهرست اولویتهای پژوهشی کشور به دانشگاهها خبر داد.

معرفی مرکز


مدیریت فناوری و ارتباطات علمی دانشگاه کاشان در سال 1390 بنیان نهاده شد. این مرکز تازه بنیان که از ادغام چند مرکز پیشین بوجود آمد رسالت ایجاد ارتباط با مراکز علمی و صنعتی از یک سو و دانشگاه از سوی دیگر را برعده دارد.

 

تلفن:

فکس:

پست الکترونیک: